![](/rp/kFAqShRrnkQMbH6NYLBYoJ3lq9s.png)
Costco's Kirkland dry food or Purina ProPlan Sport?
2014年1月25日 · I personally do not like Costco's Kirkland dry food or Purina. Though the Pro plan is better than the other purina products. My Aussie is a working dog, 6 hours a day of extreme training, work and exercise.
Kirkland Signature Puppy Food | Puppy Forum and Dog Forums
2009年3月31日 · We may earn a commission for products purchased through links on this page
Costco dog food? | Puppy Forum and Dog Forums
2012年7月17日 · Costco dog food? Jump to Latest 21K views 7 replies 8 participants last post by boxerlover876 Aug 1, 2012
Trader Joe's or Costco dog food? | Puppy Forum and Dog Forums
2010年6月11日 · Hi all, I'm looking for a good dog food that doesn't break the bank. I'm considering Trader Joe's, because I shop there already, but I've also heard good things about Costco's Kirkland Dog Food. Does anyone have experience with either or both brands?
Frozen raw chicken wings @ Costco | Puppy Forum and Dog Forums
2010年4月14日 · Dog Food Forum Frozen raw chicken wings @ Costco. Tags ... Frozen raw chicken wings @ Costco. Tags ...
I good simple human food recipe | Puppy Forum and Dog Forums
2023年4月16日 · General Dog Forums. Dog Food Forum
Kirkland dog foods, ancient grains formula | Puppy Forum and …
2023年3月5日 · I’m annoyed at the downsizing of the size of the bags of most of the brands these days and even our very favorite Solid Gold has gone down to the 24 pound bags…( so intrigued by the 35 lb bags Costco sells, and the price point)…
Low Cost Decent Quality Food? | Puppy Forum and Dog Forums
2008年5月15日 · Advanced Search Cancel ...
I am furious!!!!! | Puppy Forum and Dog Forums
2011年7月28日 · Advanced Search Cancel ...
The scam of "super premium" dog food | Puppy Forum and Dog …
2010年2月1日 · Where are you buying your food, Xeph? Wal-mart sells 40# bags of Purina One for $28. Compare that to something like Solid Gold Barking at the Moon, which runs $67 for 33# at my local specialty petstore. By saying "I can get a higher quality food for $40," you're illustrating the exact point I tried to make in my original post.